KURUMSAL

Şirket Profili

Mappi İnşaat Metin Yenilmez başkanlığında kurulan bir aile şirketidir. 2007 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Mappi İnşaat hazırladığı projelerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir.

Konularında uzman kadromuz sürekli gelişen inşaat sektöründe tüm oluşumları yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarına devam ederken, uygulamalarda gösterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.

Mappi İnşaat, günümüzün hızla değişen koşullarına paralel olarak, rekabet gücünü arttıran ve bu hedef doğrultusunda taahhütlerini zamanında ve en iyi kalite ile yerine getiren, ilkeli, güvenilir ve saygın bir kuruluştur.

Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarıları, benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikaları ile çok önemli projelere imzasını atmıştır. Güvenilirliği kendine baz alarak büyüme trendini aynı hızla sürdürmeye devam etmektedir.


  • Uzmanlaşmış olduğu faaliyet alanlarına odaklanarak, alanında lider bir firma olmak.
  • Profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesi ile müşteri ve tedarikçiler ile uzun süreli ilişkiler kurmak.
  • Emeğe ve ticari etik değerlere saygı, firmamızın temel prensiplerindendir.
  • Mappi İnşaat sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir.


Mappi inşaat, projelerinde, betonarme yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.


Teknolojiyi takip etmeden ve kendini yenilemeden olduğun yerde durmanın en hızlı geri kalma yolu olduğu bilinci ile çok çalışmak, başarılı olmak ve devamlı ileriye bakarak sürekli gelişmek ve iyileştirmek temel amacımızdır.

Uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışarak, üstün teknoloji ve üretim olanaklarını kullanarak, projelerimizi profesyonelce planlayıp uygulayarak sözlerimizi zamanında yerine getirmektir.

Mappi İnşaat olarak bizim için başarıların en büyüğü; müşterilerimizle kurduğumuz iş ilişkilerinin daha sonra müşteri memnuniyeti ile devam etmesi ve verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirebilmemizin neticesinde uzun yıllar devam edecek dostluklar kurabilmemizdir.

Müşteri beklentilerinin ve memnuniyetinin gereği olan sürdürülebilir gelişme ise çalışma prensibimizin ve hedeflerimizin temelini teşkil eder. Takım ruhu içerisinde siz dostlarımızın desteği ile Mappi İnşaat'ın hedeflerini ve sizlerin hayallerini yaratmak için çalışırız.